CMF554M0200FHEB
Vishay Dale
型号:
CMF554M0200FHEB
描述:
RES 4.02M OHM 1/2W 1% AXIAL
库存 : 1156
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 175°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Size / Dimension 0.090" Dia x 0.240" L (2.29mm x 6.10mm)
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 4.02 MOhms
Series CMF
Power (Watts) 0.5W, 1/2W