CMF601K5000BHBF
Vishay Dale
型号:
CMF601K5000BHBF
品牌:
Vishay Dale
封装:
Axial
描述:
RES 1.5K OHM 1W .1% AXIAL
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 175°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±0.1%
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Size / Dimension 0.145" Dia x 0.344" L (3.68mm x 8.74mm)
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 1.5 kOhms
Series CMF
Power (Watts) 1W