CMF6033R500DHBF
Vishay Dale
型号:
CMF6033R500DHBF
描述:
RES 33.5 OHM 1W .5% AXIAL
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 175°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±0.5%
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Size / Dimension 0.145" Dia x 0.344" L (3.68mm x 8.74mm)
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 33.5 Ohms
Series CMF
Power (Watts) 1W