CMF60511K00FHEK
Vishay Dale
型号:
CMF60511K00FHEK
描述:
RES 511K OHM 1W 1% AXIAL
库存 : 850
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 175°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Size / Dimension 0.145" Dia x 0.344" L (3.68mm x 8.74mm)
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 511 kOhms
Series CMF
Power (Watts) 1W