CMF65100R00FHBF70
Vishay Dale
型号:
CMF65100R00FHBF70
品牌:
Vishay Dale
封装:
Axial
描述:
RES 100 OHM 1.5W 1% AXIAL
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 175°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Size / Dimension 0.180" Dia x 0.562" L (4.57mm x 14.27mm)
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 100 Ohms
Series CMF
Power (Watts) 1.5W