CMF6525R000BER6
Vishay Dale
型号:
CMF6525R000BER6
描述:
RES 25 OHM 1.5W 0.1% AXIAL
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 175°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±0.1%
Temperature Coefficient ±25ppm/°C
Size / Dimension 0.180" Dia x 0.562" L (4.57mm x 14.27mm)
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 25 Ohms
Series CMF
Power (Watts) 1.5W