CMF656M0400FKBF
Vishay Dale
型号:
CMF656M0400FKBF
描述:
RES 6.04M OHM 1.5W 1% AXIAL
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 175°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Size / Dimension 0.180" Dia x 0.562" L (4.57mm x 14.27mm)
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 6.04 MOhms
Series CMF
Power (Watts) 1.5W