CML0306-3N9-CNH
Delta Electronics/Cyntec
型号:
CML0306-3N9-CNH
封装:
0201
描述:
FIXED IND 3.9NH 350MA 400MOHM SM
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 100 MHz
Q @ Freq 4 @ 100MHz
Height - Seated (Max) 0.013" (0.33mm)
Tolerance ±0.2nH
Current Rating (Amps) 350 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.024" L x 0.012" W (0.61mm x 0.31mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package 0201
Ratings -
DC Resistance (DCR) 400mOhm Max
Series CML0306
Inductance 3.9 nH
Type Thin Film
Package / Case 0201 (0603 Metric)
Frequency - Self Resonant 6GHz