CML472J100
NTE Electronics, Inc
型号:
CML472J100
描述:
CAP CER 4700PF 100V C0G/NP0 RAD
库存 : 732
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 10
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications Bypass, Decoupling
Height - Seated (Max) 0.260" (6.60mm)
Tolerance ±5%
Lead Spacing 0.100" (2.54mm)
Voltage - Rated 100V
Temperature Coefficient C0G, NP0
Size / Dimension 0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm)
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Ratings -
Series CML
Thickness (Max) -
Package / Case Radial
Mfr NTE Electronics, Inc
Capacitance 4700 pF