CMLE105T-4R7MS
Delta Electronics/Cyntec
型号:
CMLE105T-4R7MS
描述:
FIXED IND 4.7UH 10.5A 11.5 MOHM
库存 : 1434
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 19A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.197" (5.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 10.5 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.427" L x 0.394" W (10.85mm x 10.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 11.5mOhm Max
Series CMLE105T
Inductance 4.7 µH