CUI Devices
型号:
CMM-4030D-261-I2S-TR
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
MIC MEMS DIGITAL I2S OMNI -26DB
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$2.527
$2.527
10
$2.08905
$20.8905
25
$1.92888
$48.222
50
$1.81241
$90.6205
100
$1.700215
$170.0215
500
$1.456635
$728.3175
请发送询价,我们将立即回复。

| Frequency Range | 100 Hz ~ 10 kHz |
| Shape | Rectangular |
| S/N Ratio | 59dB |
| Output Type | Digital, I²S |
| Termination | Solder Pads |
| Voltage - Rated | 1.8 V |
| Size / Dimension | 0.157" L x 0.104" W (4.00mm x 2.65mm) |
| Current - Supply | 1 mA |
| Voltage Range | 1.6 V ~ 3.6 V |
| Direction | Omnidirectional |
| Height (Max) | 0.053" (1.35mm) |
| Product Status | Active |
| Series | CMM |
| Type | MEMS (Silicon) |
| Sensitivity | -26dB ±1dB |
| Mfr | CUI Devices |
| Port Location | Top |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | CMM-4030 |