CUI Devices
型号:
CMM-4737DT-26186-TR
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
MICROPHONE MEMS DIGITAL PDM OMNI
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.691
$1.691
10
$1.40315
$14.0315
25
$1.29656
$32.414
50
$1.21942
$60.971
100
$1.144845
$114.4845
500
$0.98268
$491.34
请发送询价,我们将立即回复。

| Frequency Range | 100 Hz ~ 10 kHz |
| Shape | Rectangular |
| S/N Ratio | 58dB |
| Output Type | Digital, PDM |
| Termination | Solder Pads |
| Voltage - Rated | 2 V |
| Size / Dimension | 0.186" L x 0.148" W (4.72mm x 3.76mm) |
| Current - Supply | 860 µA |
| Direction | Omnidirectional |
| Height (Max) | 0.053" (1.35mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | CMM |
| Type | MEMS (Silicon) |
| Mfr | CUI Devices |
| Port Location | Top |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | CMM-4737 |