CMP1206AFX-1003ELF
Bourns Inc.
型号:
CMP1206AFX-1003ELF
品牌:
Bourns Inc.
封装:
1206
描述:
RESHIGHPOWERA 1206 100K 1% 3/4W
库存 : 3785
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Size / Dimension 0.122" L x 0.063" W (3.10mm x 1.60mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 1206
Ratings AEC-Q200
Resistance 100 kOhms
Series CMP-A
Power (Watts) 0.75W, 3/4W