CMP2010AFX-1003ELF
Bourns Inc.
型号:
CMP2010AFX-1003ELF
品牌:
Bourns Inc.
封装:
2010
描述:
RESHIGHPOWERA 2010 100K 1% 1W TC
库存 : 1652
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Size / Dimension 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 2010
Ratings AEC-Q200
Resistance 100 kOhms
Series CMP-A
Power (Watts) 1W