CMR03E820JOCR
Cornell Dubilier Electronics (CDE)
型号:
CMR03E820JOCR
描述:
CAP MICA 82PF 300V RADIAL
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Dielectric Material Mica
Height - Seated (Max) 0.228" (5.80mm)
Tolerance ±5%
Lead Spacing 0.118" (3.00mm)
Voltage - Rated 300 V
Size / Dimension 0.272" L x 0.161" W (6.90mm x 4.10mm)
Mfr Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Capacitance 82 pF