CMR04E510FPDR
Cornell Dubilier Electronics (CDE)
型号:
CMR04E510FPDR
描述:
CMR MICA
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Dielectric Material Mica
Height - Seated (Max) 0.339" (8.60mm)
Tolerance ±1%
Lead Spacing 0.150" (3.80mm)
Voltage - Rated 500 V
Size / Dimension 0.370" L x 0.189" W (9.40mm x 4.80mm)
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Series CMR
Package / Case Radial
Mfr Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Capacitance 51 pF