CMR04F101GODM
Cornell Dubilier Electronics (CDE)
型号:
CMR04F101GODM
描述:
CAP MICA 100PF 500V RADIAL
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Dielectric Material Mica
Height - Seated (Max) 0.350" (8.90mm)
Tolerance ±2%
Lead Spacing 0.150" (3.80mm)
Voltage - Rated 500 V
Size / Dimension 0.370" L x 0.201" W (9.40mm x 5.10mm)
Mfr Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Capacitance 100 pF