CMR05F331FPDP
Cornell Dubilier Electronics (CDE)
型号:
CMR05F331FPDP
描述:
CMR MICA
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Dielectric Material Mica
Height - Seated (Max) 0.390" (9.90mm)
Tolerance ±1%
Lead Spacing 0.224" (5.70mm)
Voltage - Rated 500 V
Size / Dimension 0.469" L x 0.209" W (11.90mm x 5.30mm)
Mfr Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Capacitance 330 pF