CMR06F102GPDM
Cornell Dubilier Electronics (CDE)
型号:
CMR06F102GPDM
描述:
CMR MICA
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Dielectric Material Mica
Height - Seated (Max) 0.520" (13.20mm)
Tolerance ±2%
Lead Spacing 0.350" (8.90mm)
Voltage - Rated 500 V
Size / Dimension 0.650" L x 0.220" W (16.50mm x 5.60mm)
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Series CMR
Package / Case Radial
Mfr Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Capacitance 1000 pF