Cornell Dubilier Electronics (CDE)
型号:
CMR06F202JODR
封装:
-
批次:
-
描述:
CAP MICA 2000PF 500V RADIAL
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$30.191
$30.191
10
$28.6007
$286.007
50
$24.62837
$1231.4185
100
$23.039495
$2303.9495
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Dielectric Material | Mica |
| Height - Seated (Max) | 0.532" (13.50mm) |
| Tolerance | ±5% |
| Lead Spacing | 0.350" (8.90mm) |
| Voltage - Rated | 500 V |
| Size / Dimension | 0.669" L x 0.240" W (17.00mm x 6.10mm) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Series | CMR |
| Package / Case | Radial |
| Mfr | Cornell Dubilier Electronics (CDE) |
| Capacitance | 2000 pF |
| Features | General Purpose |
| Package | Bulk |