CMR06F202JODR
Cornell Dubilier Electronics (CDE)
型号:
CMR06F202JODR
描述:
CAP MICA 2000PF 500V RADIAL
库存 : 14
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Dielectric Material Mica
Height - Seated (Max) 0.532" (13.50mm)
Tolerance ±5%
Lead Spacing 0.350" (8.90mm)
Voltage - Rated 500 V
Size / Dimension 0.669" L x 0.240" W (17.00mm x 6.10mm)
Mfr Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Capacitance 2000 pF