CMR07F203GODP
Cornell Dubilier Electronics (CDE)
型号:
CMR07F203GODP
描述:
CAP MICA 20000PF 500V RADIAL
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Dielectric Material Mica
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±2%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 500 V
Size / Dimension -
Mfr Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Capacitance 0.02 µF