CMR07F562JPDR
Cornell Dubilier Electronics (CDE)
型号:
CMR07F562JPDR
描述:
CMR MICA
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Dielectric Material Mica
Height - Seated (Max) 0.870" (22.10mm)
Tolerance ±5%
Lead Spacing 0.425" (10.80mm)
Voltage - Rated 500 V
Size / Dimension 0.780" L x 0.291" W (19.80mm x 7.40mm)
Mfr Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Capacitance 5600 pF