CUI Devices
型号:
CMS-150803-088S-X8
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
SPEAKER, 15 X 8 MM, 3 MM DEEP, P
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$2.356
$2.356
10
$1.95415
$19.5415
25
$1.80386
$45.0965
40
$1.6948
$67.792
80
$1.589825
$127.186
440
$1.362062
$599.30728
2500
$1.347138
$3367.845
请发送询价,我们将立即回复。

| Frequency Range | 980 Hz ~ 20 kHz |
| Shape | Rectangular |
| Ingress Protection | IPX8 |
| Height - Seated (Max) | 0.118" (3.00mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Power - Rated | 800 mW |
| Technology | Magnetic |
| Frequency - Self Resonant | 1.2kHz |
| Mfr | CUI Devices |
| Material - Cone | Polyetheretherketone (PEEK) |
| Efficiency - Type | Sound Pressure Level (SPL) |
| Distortion Rating | 10% @ 2kHz |
| Efficiency - dBA | 93.00 |
| Operating Temperature | -20°C ~ 70°C |
| Termination | Spring Type |
| Size / Dimension | 0.591" L x 0.315" W (15.00mm x 8.00mm) |
| Material - Magnet | Nd-Fe-B-N38 |
| Series | CMS |
| Type | General Purpose |
| Power - Max | 1.2 W |
| Port Location | Top |
| Package | Tray |
| Impedance | 8 Ohms |
| Efficiency - Testing | 100mm |