首页 / 扬声器 / CMS-15113-076L100
minImg
CMS-15113-076L100
CUI Devices
型号:
CMS-15113-076L100
品牌:
CUI Devices
描述:
SPEAKER 6OHM 700MW TOP PORT 92DB
库存 : 868
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Frequency Range 100 Hz ~ 20 kHz
Shape Rectangular
Ingress Protection -
Height - Seated (Max) 0.118" (3.00mm)
Termination Wire Leads
Size / Dimension 0.591" L x 0.433" W (15.00mm x 11.00mm)
Product Status Active
Material - Magnet Nd-Fe-B
Series CMS
Type General Purpose
Power - Rated 700 mW
Technology Magnetic
Power - Max 1 W
Frequency - Self Resonant 700Hz
Mfr CUI Devices
Material - Cone Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET)
Efficiency - Type Sound Pressure Level (SPL)
Port Location Top
Package Tray
Impedance 6 Ohms
Efficiency - dBA 92.00
Base Product Number CMS-151
Efficiency - Testing 700mW/100mm