CMS-R020-1.0
Isabellenhuette USA
型号:
CMS-R020-1.0
封装:
2512
描述:
RES 0.02 OHM 1% 2.5W 2512
库存 : 8990
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -65°C ~ 170°C
Composition -
Height - Seated (Max) 0.022" (0.55mm)
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Size / Dimension 0.250" L x 0.120" W (6.35mm x 3.05mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 2512
Ratings -
Resistance 20 mOhms
Series CMS
Power (Watts) 2.5W