Eaton - Electronics Division
型号:
CMS2-4-R
封装:
-
批次:
-
描述:
CMC 102UH 2.8A 2LN SMD
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$2.888
$2.888
10
$2.66285
$26.6285
25
$2.44112
$61.028
50
$2.08601
$104.3005
100
$1.86409
$186.409
250
$1.597748
$399.437
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 160°C |
| DC Resistance (DCR) (Max) | 19mOhm (Typ) |
| Approval Agency | - |
| Size / Dimension | 0.350" L x 0.350" W (8.90mm x 8.90mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Height (Max) | 0.236" (6.00mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | CMS |
| Voltage Rating - DC | - |
| Package / Case | Horizontal, 4 PC Pad |
| Number of Lines | 2 |
| Current Rating (Max) | 2.8A |
| Voltage Rating - AC | - |
| Mfr | Eaton - Electronics Division |
| Features | - |
| Filter Type | Power Line |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Inductance @ Frequency | 102 µH @ 100 kHz |