Eaton - Electronics Division
型号:
CMS3-13-R
封装:
-
批次:
-
描述:
CMC 1.03MH 880MA 2LN SMD
购买数量:
递送:

付款:
请发送RFQ,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 160°C |
| DC Resistance (DCR) (Max) | 210mOhm (Typ) |
| Approval Agency | - |
| Size / Dimension | 0.450" L x 0.450" W (11.43mm x 11.43mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Height (Max) | 0.236" (6.00mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | CMS |
| Voltage Rating - DC | - |
| Package / Case | Horizontal, 4 PC Pad |
| Number of Lines | 2 |
| Current Rating (Max) | 880mA |
| Voltage Rating - AC | - |
| Mfr | Eaton - Electronics Division |
| Features | - |
| Filter Type | Power Line |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Inductance @ Frequency | 1.03 mH @ 100 kHz |