CN0966A22A39S9Y140
Cinch Connectivity Solutions
型号:
CN0966A22A39S9Y140
描述:
CONN PLUG FMALE 39POS GOLD CRIMP
用户指南
Cable Opening 1.106" (28.09mm)
Product Status Active
Shell Finish Anodized
Shell Size - Insert 22-39
Connector Type Plug, Female Sockets
Mfr Cinch Connectivity Solutions
Contact Material -
Features Coupling Nut, Self Locking
Contact Finish - Mating Gold
Primary Material Metal
Operating Temperature -55°C ~ 200°C