CN0966A24A30S6-140
Cinch Connectivity Solutions
型号:
CN0966A24A30S6-140
描述:
CONN PLUG FMALE 30POS GOLD CRIMP
用户指南
Cable Opening 1.235" (31.37mm)
Product Status Active
Shell Finish Anodized
Shell Size - Insert 24-30
Connector Type Plug, Female Sockets
Mfr Cinch Connectivity Solutions
Contact Material -
Features Coupling Nut, Self Locking
Contact Finish - Mating Gold
Primary Material Metal
Operating Temperature -55°C ~ 200°C