CN0966B14S12PNY140
Cinch Connectivity Solutions
型号:
CN0966B14S12PNY140
描述:
CONN PLUG MALE 12POS GOLD CRIMP
库存 : 364
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Cable Opening 0.613" (15.57mm)
Product Status Active
Shell Finish -
Shell Size - Insert 14-12
Connector Type Plug, Male Pins
Mfr Cinch Connectivity Solutions
Contact Material -
Features Coupling Nut, Ground, Self Locking
Contact Finish - Mating Gold
Primary Material Metal
Operating Temperature -55°C ~ 200°C