CN0967C12S12PNY240
Cinch Connectivity Solutions
型号:
CN0967C12S12PNY240
描述:
CONN RCPT MALE 12POS CRIMP
用户指南
Cable Opening 0.547" (13.89mm)
Current Rating (Amps) -
Contact Finish Thickness - Mating -
Material Flammability Rating -
Product Status Active
Shell Finish -
Shell Size - Insert 12-12
Connector Type Receptacle, Male Pins
Mfr Cinch Connectivity Solutions
Contact Material -
Features -
Contact Finish - Mating -
Primary Material Metal
Operating Temperature -55°C ~ 200°C