CN0967C22G55P6Y240
Cinch Connectivity Solutions
型号:
CN0967C22G55P6Y240
描述:
CONN RCPT MALE 55POS CRIMP
用户指南
Cable Opening 1.106" (28.09mm)
Current Rating (Amps) -
Contact Finish Thickness - Mating -
Material Flammability Rating -
Product Status Active
Shell Finish Cadmium over Nickel
Shell Size - Insert 22-55
Connector Type Receptacle, Male Pins
Mfr Cinch Connectivity Solutions
Contact Material -
Features -
Contact Finish - Mating -
Primary Material Metal
Operating Temperature -55°C ~ 200°C