CN1020A18G11S10-240
Cinch Connectivity Solutions
型号:
CN1020A18G11S10-240
描述:
CONN PLUG FMALE 11POS CRIMP
用户指南
Cable Opening 0.865" (21.97mm)
Current Rating (Amps) -
Contact Finish Thickness - Mating -
Shell Finish Cadmium over Nickel
Shell Size - Insert 18-11
Connector Type Plug, Female Sockets
Features -
Contact Finish - Mating -
Primary Material Metal
Operating Temperature -55°C ~ 200°C