CN1021A20G16S8-240
Cinch Connectivity Solutions
型号:
CN1021A20G16S8-240
描述:
CONN RCPT FMALE 16POS GOLD CRIMP
库存 : 25
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Cable Opening 0.986" (25.04mm)
Current Rating (Amps) -
Contact Finish Thickness - Mating -
Shell Finish Cadmium over Nickel
Shell Size - Insert 20-16
Connector Type Receptacle, Female Sockets
Primary Material Metal
Operating Temperature -55°C ~ 200°C