CN1021A22G19P10-200
Cinch Connectivity Solutions
型号:
CN1021A22G19P10-200
描述:
CONN RCPT MALE 19POS GOLD CRIMP
用户指南
Cable Opening 1.106" (28.09mm)
Current Rating (Amps) -
Contact Finish Thickness - Mating 50.0µin (1.27µm)
Shell Finish Cadmium over Nickel
Shell Size - Insert 22-19
Connector Type Receptacle, Male Pins
Primary Material Metal
Operating Temperature -55°C ~ 200°C