Amphenol Cables on Demand
型号:
CO-058BNCX200-004
封装:
-
批次:
-
描述:
CBL ASSY BNC PLUG TO PLUG 4'
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$15.5325
$15.5325
10
$13.7712
$137.712
25
$13.2411
$331.0275
50
$12.71138
$635.569
100
$12.005245
$1200.5245
250
$10.945976
$2736.494
500
$10.239784
$5119.892
1000
$9.392356
$9392.356
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Cable Type | RG-58 |
| 2nd Contact Gender | Male |
| 1st Connector | BNC Plug |
| Ingress Protection | - |
| Color | Black |
| Cable Impedance | 50 Ohms |
| 2nd Connector | BNC Plug |
| 1st Connector Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| 2nd Connector Mounting Feature | - |
| Product Status | Active |
| 2nd Connector Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Series | - |
| Length | 48.0" (1.2m) 4.0' |
| Mfr | Amphenol Cables on Demand |
| 1st Contact Gender | Male |
| Style | BNC to BNC |
| 1st Connector Mounting Feature | - |
| Features | Shielded |
| Package | Bag |
| Frequency - Max | 4 GHz |
| Base Product Number | CO-058BNCX |