首页 / 振荡器 / CO22H4-24.576-33JDTSNK
minImg
CO22H4-24.576-33JDTSNK
Suzhou Hangjing Elec&Tech Co.,Ltd
型号:
CO22H4-24.576-33JDTSNK
描述:
XTAL OSC XO 24.5760MHZ CMOS SMD
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.039" (1.00mm)
Frequency Stability ±30ppm
Current - Supply (Max) 15mA
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Ratings -
Series CO22H4
Function Enable/Disable
Type XO (Standard)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output CMOS
Base Resonator Crystal
Mfr Suzhou Hangjing Elec&Tech Co.,Ltd
Frequency 24.576 MHz