首页 / 振荡器 / CO53D6-150.000-33KDTSTK
minImg
CO53D6-150.000-33KDTSTK
Suzhou Hangjing Elec&Tech Co.,Ltd
型号:
CO53D6-150.000-33KDTSTK
描述:
XTAL OSC XO 150.0000MHZ LVDS SMD
库存 : 2000
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1000
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.051" (1.30mm)
Frequency Stability ±25ppm
Current - Supply (Max) 100mA
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Ratings -
Series CO53D6
Function Enable/Disable
Type XO (Standard)
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output LVDS
Base Resonator Crystal
Mfr Suzhou Hangjing Elec&Tech Co.,Ltd
Frequency 150 MHz