Taica North America Corporation
型号:
COH-1706-400-05-1NT
封装:
-
批次:
-
描述:
THERM PAD 400X400MM GRAY
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$19.8835
$19.8835
10
$18.78055
$187.8055
25
$17.6757
$441.8925
50
$16.57085
$828.5425
100
$15.46619
$1546.619
250
$14.361454
$3590.3635
500
$14.08527
$7042.635
1000
$13.809086
$13809.086
请发送询价,我们将立即回复。

| Storage/Refrigeration Temperature | - |
| Usage | - |
| Shape | Square |
| Thermal Resistivity | - |
| Color | Gray |
| Backing, Carrier | - |
| Material | Silicone Gel |
| Outline | 400.00mm x 400.00mm |
| Thermal Conductivity | 3.8W/m-K |
| Product Status | Discontinued at Digi-Key |
| Thickness | 0.0200" (0.508mm) |
| Series | λGEL™ COH |
| Type | Gel Pad, Sheet |
| Shelf Life Start | - |
| Mfr | Taica North America Corporation |
| Package | Bulk |
| Shelf Life | - |
| Adhesive | Tacky - One Side |
| Base Product Number | COH-1706 |