首页 / 垫,片 / COH-3114LVC-400-30
minImg
COH-3114LVC-400-30
Taica North America Corporation
型号:
COH-3114LVC-400-30
描述:
THERM PAD 400X400MM GRAY
用户指南
Storage/Refrigeration Temperature -
Usage -
Shape Square
Thermal Resistivity -
Color Gray
Backing, Carrier -
Material Silicone Gel
Outline 400.00mm x 400.00mm
Thermal Conductivity 8.2W/m-K
Product Status Active
Thickness 0.118" (3.00mm)