SparkFun Electronics
型号:
COM-14561
封装:
5mm
批次:
-
描述:
LED YELLOW 5MM T/H 25PK
购买数量:
递送:

付款:
请发送RFQ,我们将立即回复。

| Wavelength - Dominant | - |
| Configuration | Standard |
| Lens Transparency | - |
| Viewing Angle | - |
| Color | Yellow |
| Current - Test | 20mA |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | - |
| Millicandela Rating | - |
| Height (Max) | 8.95mm |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 5mm |
| Series | - |
| Lens Style | Round with Domed Top |
| Package / Case | Radial |
| Mfr | SparkFun Electronics |
| Features | - |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 5V |
| Lens Color | - |
| Package | Bulk |
| Wavelength - Peak | - |
| Lens Size | 5mm, T-1 3/4 |