COPA-S-48G
Fraenkische USA, LP
型号:
COPA-S-48G
描述:
FIPLOCK, CONDUIT SUPPORT ONE-PIE
用户指南
Color Gray
Panel Hole Size 0.236" (5.99mm)
Material Polyamide (PA66), Nylon 6/6
Material Flammability Rating UL94 V-0
Mounting Type Channel, Track; Fastener
Product Status Active
Type Attributes Hinged, Locking
Series Fiplock®
Screw Size -
Type Clip, C-Type
Panel Thickness -
Length 2.638" (67.00mm)
Mfr Fraenkische USA, LP
Features -
Height 2.678" (68.00mm)
Bundle Center to Mounting Center -
Package Bulk
Adhesive -
Width 0.787" (20.00mm)
Material Thickness -
Opening Size 1.890" (48.00mm)