CP000225R00JB143
Vishay Dale
型号:
CP000225R00JB143
描述:
RES 25 OHM 2W 5% AXIAL
用户指南
Operating Temperature -65°C ~ 275°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient ±300ppm/°C
Size / Dimension 0.687" L x 0.250" W (17.46mm x 6.35mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package Axial
Resistance 25 Ohms
Series CP
Power (Watts) 2W