CP0005270R0KE663
Vishay Dale
型号:
CP0005270R0KE663
描述:
RES 270 OHM 5W 10% AXIAL
用户指南
Operating Temperature -65°C ~ 225°C
Composition Metal Oxide Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Temperature Coefficient ±400ppm/°C
Size / Dimension 0.875" L x 0.375" W (22.22mm x 9.52mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package Axial
Resistance 270 Ohms
Series CP
Power (Watts) 5W