CP000527K00JE663
Vishay Dale
型号:
CP000527K00JE663
描述:
RES 27K OHM 5W 5% AXIAL
用户指南
Operating Temperature -65°C ~ 225°C
Composition Metal Oxide Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient ±400ppm/°C
Size / Dimension 0.875" L x 0.375" W (22.22mm x 9.52mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package Axial
Resistance 27 kOhms
Series CP
Power (Watts) 5W