CP000530R00KE14
Vishay Dale
型号:
CP000530R00KE14
描述:
RES 30 OHM 5W 10% AXIAL
用户指南
Operating Temperature -65°C ~ 275°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Temperature Coefficient ±300ppm/°C
Size / Dimension 0.875" L x 0.375" W (22.22mm x 9.52mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package Axial
Resistance 30 Ohms
Series CP
Power (Watts) 5W