CP000710R00KB14
Vishay Dale
型号:
CP000710R00KB14
描述:
RES 10 OHM 7W 10% AXIAL
用户指南
Operating Temperature -65°C ~ 275°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Temperature Coefficient ±300ppm/°C
Size / Dimension 1.378" L x 0.394" W (35.00mm x 10.00mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package Axial
Resistance 10 Ohms
Series CP
Power (Watts) 7W