CP0007R2000KE14
Vishay Dale
型号:
CP0007R2000KE14
品牌:
Vishay Dale
封装:
Axial
描述:
RES 0.2 OHM 7W 10% AXIAL
用户指南
Operating Temperature -65°C ~ 275°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Temperature Coefficient ±600ppm/°C
Size / Dimension 1.378" L x 0.394" W (35.00mm x 10.00mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package Axial
Resistance 200 mOhms
Series CP
Power (Watts) 7W