CP00101K500JE663
Vishay Dale
型号:
CP00101K500JE663
品牌:
Vishay Dale
封装:
Axial
描述:
RES 1.5K OHM 10W 5% AXIAL
用户指南
Operating Temperature -65°C ~ 225°C
Composition Metal Oxide Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient ±400ppm/°C
Size / Dimension 1.890" L x 0.394" W (48.00mm x 10.00mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package Axial
Resistance 1.5 kOhms
Series CP
Power (Watts) 10W