CP001043R00KE663
Vishay Dale
型号:
CP001043R00KE663
描述:
RES 43 OHM 10W 10% AXIAL
用户指南
Operating Temperature -65°C ~ 275°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Temperature Coefficient ±400ppm/°C
Size / Dimension 1.890" L x 0.394" W (48.00mm x 10.00mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package Axial
Resistance 43 Ohms
Series CP
Power (Watts) 10W